Penzión a Camp Tamási

Penzión a Camp leží v obľúbenom stredisku letnej rekreácie vo Veľkom Mederi. Od autobusovej stanice 1,5 km a od železničnej 3 km.

Penzión a Camp Tamási

Penzión a camp Tamási Veľký Meder

Penzión a Camp leží v obľúbenom stredisku letnej rekreácie vo Veľkom Mederi. Od autobusovej stanice 1,5 km a od železničnej 3 km.

Adresa: Čičovská 1128/10, 932 01 Veľký Meder
Telefón:0905 491 030
E-mail:tamasi@pobox.sk

Podľa požiadaviek zabezpečíme polpenziu /raňajky a večeru/. Na 20 árovom pozemku penziónu je záhradný krb na opekanie, kryté posedenie, hojdačky a pieskovisko pre malé deti ako aj trávna plocha slúžiaca na loptové hry. Ďalej u nás nájdete aj bufet s výčapom piva a bohatý výber alko - nealkoholických nápojov.

Autokemping je vybavený: chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, umývacím dresom na riad, sociálnym zariadením / umývacia vaňa, zvlášť WC a sprcha pre ženy a muži / s teplou vodou ( solárne ohrievanie) a možnosťou pripojenia obytných prívesov na elektrickú energiu. V autokempingu ponúkame na prenájom obytné auto „Avia“.Zostava apartmánov a ich vybavenie:

Apartmán podkrovie : 6 posteľový + 2 x prístelka , (2 x dvojposteľová izba, 1 x dvojposteľová +2 prístelka /poschodová posteľ/), TW na izbách samostatne, WC, Sprcha, posedenie na terase pre 8 osôb, kuchyňa komplet výbavou / plynový šporák, rýchlo varná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra /. Vstup po 18 schodoch.

Apartmán suterén : 6 posteľový + 3 x prístelka, (1 x dvojposteľová izba, 1 x dvojposteľová +1prístelka /rozkladacie kreslo/, 1 x dvojposteľová izba + 2 prístelka /poschodová posteľ/), WC, Sprcha, TV, kuchyňa + posedenie pre 12 osôb komplet. výbavou / plynový šporák, rýchlo varná kanvica, kombinovaná chladnička s mrazničkou do 50 l, mikrovlnná rúra /. Vstup po 5 miernych schodoch vhodné aj pre starších.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.